Administrativní budovy, rezidenční objekty, rekonstrukce

Domov pro seniory / 2018

Na místě, kde dříve stál panelový dům, jsme provedli demolici a realizovali kompletní stavbu nového moderního zařízení pro péči o seniory. U novostavby jsme přeměnili asfaltové parkoviště v zelený park. Na starosti jsme měli kompletní dodávku stavebních částí celého projektu.

šipka dolů

Concrete

BD20 / 2018

Inspirativní projekt vestavby čtyř rozdílných bytových domů, které se navzájem propojují do úzkého dvora mezi stávající zástavbu. Zajišťovali jsme generální dodávku, a to od demolice stávajících hospodářských stavení až po vybavení interiéru. Výsledkem je 27 nových bytových jednotek a jedna komerční. Každý prostor je přitom originální svým tvarem, řešením i velikostí.

šipka nahoru šipka dolů

Administrativní budovy, rezidenční objekty, rekonstrukce

Muzeum Grévin / 2014

Unikátní muzeum voskových figurín vzniklo v pražském Baťově domě v Celetné ulici. Zakázka na Starém Městě pražském byla specifická i vzhledem k místní památkově chráněné zóně. V souvislosti s požadavkem na shromažďovací prostory i ze statických důvodů jsme celý objekt postavili zcela nově ve vnitrobloku zástavby.

šipka nahoru šipka dolů

Administrativní budovy, rezidenční objekty, rekonstrukce

Aerohouse / 2013

Karlínský Aerohouse – to je trendy místo, kde se tradice spojila s modernou. Toto zakázka byla specifická, neboť zde byl velký důraz kladen na dodržování hladiny hluku a bezprašnosti prostředí. Realizaci i v takto omezeném pracovním provozu jsme přesto zvládli na výbornou. Postarali jsme se o kompletní dodávku stavebních prací, sanaci stávajících zaolejovaných nosných konstrukci i koordinaci všech dodávek TZB dokončení a finální předání dle požadavků investora a architektů.

šipka nahoru