Interiors

BD20 / 2018

Více...

Inspirativní projekt vestavby čtyř rozdílných bytových domů, které se navzájem propojují do úzkého dvora mezi stávající zástavbu. Zajišťovali jsme generální dodávku, a to od demolice stávajících hospodářských stavení až po vybavení interiéru. Výsledkem je 27 nových bytových jednotek a jedna komerční. Každý prostor je přitom originální svým tvarem, řešením i velikostí.

šipka dolů

Interiors

Aerohouse / 2013

Více...

Karlínský Aerohouse – to je trendy místo, kde se tradice spojila s modernou. Toto zakázka byla specifická, neboť zde byl velký důraz kladen na dodržování hladiny hluku a bezprašnosti prostředí. Realizaci i v takto omezeném pracovním provozu jsme přesto zvládli na výbornou. Postarali jsme se o kompletní dodávku stavebních prací, sanaci stávajících zaolejovaných nosných konstrukci i koordinaci všech dodávek TZB dokončení a finální předání dle požadavků investora a architektů.

šipka nahoru šipka dolů

Interiors

Domov pro seniory / 2018

Více...

Na místě, kde dříve stál panelový dům, jsme provedli demolici a realizovali kompletní stavbu nového moderního zařízení pro péči o seniory. U novostavby jsme přeměnili asfaltové parkoviště v zelený park. Na starosti jsme měli kompletní dodávku stavebních částí celého projektu.

šipka nahoru šipka dolů

Fitouts & Interiors

Interiors

OBJEKT GEMINI / 2020

Více...

Fitout kancelářských prostor v objektu GEMINI Praha 4 o ploše 2 850 m2. Zajistili jsme kompletní dodávku formou Design & Build. Součástí naší dodávky byl i pravidelný monitoring a reporting pro klienta. Velkou výzvou byl celkový časový rámec projektu, kdy byla požadována kolaudace prostor již za 4 měsíce od podpisu smlouvy o dílo. Další výzvou byla různorodost i rozsah poptávaných prvků, rovněž celkově vysoká očekávání mezinárodního klienta a náročnost požadavků v každém jednotlivém detailu.

šipka nahoru šipka dolů

Fitouts & Interiors

Interiors

OBJEKT MPP / 2020

Více...

Realizace interiérů mezinárodní společnosti se sídlem v Praze. Termín realizace - 2018. Celková plocha 6.200 m2. Foto - Filip Šlapal.

šipka nahoru šipka dolů

Fitouts & Interiors

Interiors

HILTI / 2020

Více...

Exkluzivní projekt vestavby kancelářských prostor. Zajišťovali jsme zde kompletní dodávku stavebních prací i designových doplňků. Různorodost povrchů, umně zkombinované materiály i barevné ladění s akcenty energické červené – to vše dodává těmto prostorům živost a náboj. Velký důraz jsme věnovali také nasvícení místa, aby bylo docíleno příjemné atmosféry. Samotný výběr a použití osvětlení vnáší do interiéru prvek hravosti. Díky použitým přírodním elementům působí kancelářské prostory velice útulným dojmem.

šipka nahoru