Fitouts & Interiors

Kanceláře

Microsoft / 2015

Vzdušné. Nadčasové. Vizionářské. Sídlo české centrály Microsoftu je jednou z největších kancelářských vestaveb v Praze. Rozkládá se na celkové ploše 11.000 m2. Součástí jsou tematicky laděné huby, coworkingové prostory, supermoderní konferenční sály či „rozjímací“ místnost ve stylu horské chaty a rodičovský koutek. Pro Microsoft jsme zde zajišťovali dodávku veškerých prací včetně nábytku. Celkový rozsah provedené zakázky přesáhl 220 mil. Kč.

šipka dolů

Fitouts & Interiors

Kanceláře

Fides Brno / 2019

Pro firmu FIDES jsme zbudovali pracoviště i zázemí vývojového centra ve stávajícím historickém objektu, v prostorách dříve využívaných jako prodejna se sklady. Pomocí bezrámových prosklených příček jsme vystavěli centrální prostor s kuchyňským pultem, který je oddělen od kanceláří umístěných u obvodových stěn budovy. Součástí projektu byla rovněž „game room“, sociální zázemí a dvě technické místnosti.

šipka nahoru šipka dolů

Fitouts & Interiors

Kanceláře

OBJEKT GEMINI / 2020

Fitout kancelářských prostor v objektu GEMINI Praha 4 o ploše 2 850 m2. Zajistili jsme kompletní dodávku formou Design & Build. Součástí naší dodávky byl i pravidelný monitoring a reporting pro klienta. Velkou výzvou byl celkový časový rámec projektu, kdy byla požadována kolaudace prostor již za 4 měsíce od podpisu smlouvy o dílo. Další výzvou byla různorodost i rozsah poptávaných prvků, rovněž celkově vysoká očekávání mezinárodního klienta a náročnost požadavků v každém jednotlivém detailu.

šipka nahoru šipka dolů

Fitouts & Interiors

Kanceláře

OBJEKT MPP / 2020

Realizace interiérů mezinárodní společnosti se sídlem v Praze. Termín realizace - 2018. Celková plocha 6.200 m2. Foto - Filip Šlapal.

šipka nahoru šipka dolů

Fitouts & Interiors

Kanceláře

HILTI / 2020

Exkluzivní projekt vestavby kancelářských prostor. Zajišťovali jsme zde kompletní dodávku stavebních prací i designových doplňků. Různorodost povrchů, umně zkombinované materiály i barevné ladění s akcenty energické červené – to vše dodává těmto prostorům živost a náboj. Velký důraz jsme věnovali také nasvícení místa, aby bylo docíleno příjemné atmosféry. Samotný výběr a použití osvětlení vnáší do interiéru prvek hravosti. Díky použitým přírodním elementům působí kancelářské prostory velice útulným dojmem.

šipka nahoru