Fitouts & Interiors

Obchodní centra a veřejné prostory

OC Chodov / 2017

V největším českém obchodním centru Westfield Chodov jsme realizovali reprezentativní část, jejíž koncept je založen na velice působivé hře se světlem s využitím zlatých akcentů. Do prostoru skrze centrální světlík dopadají sluneční paprsky a celý prostor tak rozsvěcí optimistickou atmosférou. V rámci interiérových úprav jsme prováděli dřevěný obklad světlíku, obklad expresního eskalátoru a jeho nástřik stěrkovou hmotou z portfolia stěrek společnosti PBW Interiors, dále obklad části pasáže gravírovanými skly a zrcadly.

šipka dolů

Fitouts & Interiors

Obchodní centra a veřejné prostory

Vstupní hala letiště / 2016

Exkluzivní a velice komplexní hloubková rekonstrukce vstupní haly Letiště Václava Havla, během níž došlo ke sjednocení vizuálního konceptu a celkovému osvěžení prostor v duchu kosmopolitní atmosféry. Realizovali jsme zde celoplošnou výměnu stávajících podhledů za nové, instalovali nové liniové osvětlení, zajišťovali jsme výstavbu nových kiosků a obslužných prostor. Interiéry jsme doplnili o jednotlivé orientační prvky a celkově zrenovovali kamennou dlažbu. 

Nutná byla i úprava bezpečnostních prvků ostrahy letiště požární vybavení příletové haly. Renovovali jsme také veškeré rozvody, kamerové systémy, systém ozvučení včetně vzduchotechniky s chlazením a vytápěním. To vše za plného provozu objektu! 

šipka nahoru šipka dolů

Fitouts & Interiors

Obchodní centra a veřejné prostory

Hard Rock Cafe / 2009

Hvězdný a blyštivý interiér proslulé sítě restaurací. Tento projekt byl kombinací realizace velmi složitého interiéru, komplikovaných statických i požárních úprav a historických požadavků ve velmi krásném domě U Rotta. Výsledek ale stojí za to! Uchováno je původní kouzlo i genius loci místa, celkový prostor působí velice elegantním, přitom však moderním dojmem ve stylu glamour. Na samotnou realizaci jsme měli velmi krátký čas a veškeré práce probíhaly pod dohledem architektonického studia z Velké Británie. Dodnes je pro nás tento projekt srdcovou záležitostí. 

šipka nahoru