Fitouts & Interiors

Spa & Wellness

Čapí hnízdo / 2015

Luxusní SPA & WELLNESS hotelu Čapí Hnízdo, jehož interiér navozuje pocit podvodního světa. Celý koncept koresponduje s blízkým rybníkem i okolní krajinou České Sibiře. Výrazovými prostředky jsou masivní dřevo, kámen a voda. V rámci projektu jsme zajišťovali komplexní dodávku celého objektu včetně bazénových technologií, TZB, nerezových bazénů, saun, páry a hammam. Kromě základních stavebních prací jsme měli na starosti i výrobu a montáž velké části interiérového vybavení a nábytku, provedení finálních stěrkových povrchů, dále pak kamenické a obkladačské práce. 

šipka dolů

Fitouts & Interiors

Obchodní centra a veřejné prostory

OC Chodov / 2017

V největším českém obchodním centru Westfield Chodov jsme realizovali reprezentativní část, jejíž koncept je založen na velice působivé hře se světlem s využitím zlatých akcentů. Do prostoru skrze centrální světlík dopadají sluneční paprsky a celý prostor tak rozsvěcí optimistickou atmosférou. V rámci interiérových úprav jsme prováděli dřevěný obklad světlíku, obklad expresního eskalátoru a jeho nástřik stěrkovou hmotou z portfolia stěrek společnosti PBW Interiors, dále obklad části pasáže gravírovanými skly a zrcadly.

šipka nahoru šipka dolů

Fitouts & Interiors

Obchodní centra a veřejné prostory

Hard Rock Cafe / 2009

Hvězdný a blyštivý interiér proslulé sítě restaurací. Tento projekt byl kombinací realizace velmi složitého interiéru, komplikovaných statických i požárních úprav a historických požadavků ve velmi krásném domě U Rotta. Výsledek ale stojí za to! Uchováno je původní kouzlo i genius loci místa, celkový prostor působí velice elegantním, přitom však moderním dojmem ve stylu glamour. Na samotnou realizaci jsme měli velmi krátký čas a veškeré práce probíhaly pod dohledem architektonického studia z Velké Británie. Dodnes je pro nás tento projekt srdcovou záležitostí. 

šipka nahoru šipka dolů

Administrativní budovy, rezidenční objekty, rekonstrukce

Aerohouse / 2013

Karlínský Aerohouse – to je trendy místo, kde se tradice spojila s modernou. Toto zakázka byla specifická, neboť zde byl velký důraz kladen na dodržování hladiny hluku a bezprašnosti prostředí. Realizaci i v takto omezeném pracovním provozu jsme přesto zvládli na výbornou. Postarali jsme se o kompletní dodávku stavebních prací, sanaci stávajících zaolejovaných nosných konstrukci i koordinaci všech dodávek TZB dokončení a finální předání dle požadavků investora a architektů.

šipka nahoru šipka dolů

Fitouts & Interiors

Kanceláře

OBJEKT GEMINI / 2020

Fitout kancelářských prostor v objektu GEMINI Praha 4 o ploše 2 850 m2. Zajistili jsme kompletní dodávku formou Design & Build. Součástí naší dodávky byl i pravidelný monitoring a reporting pro klienta. Velkou výzvou byl celkový časový rámec projektu, kdy byla požadována kolaudace prostor již za 4 měsíce od podpisu smlouvy o dílo. Další výzvou byla různorodost i rozsah poptávaných prvků, rovněž celkově vysoká očekávání mezinárodního klienta a náročnost požadavků v každém jednotlivém detailu.

šipka nahoru šipka dolů

Fitouts & Interiors

Kanceláře

OBJEKT MPP / 2020

Realizace interiérů mezinárodní společnosti se sídlem v Praze. Termín realizace - 2018. Celková plocha 6.200 m2. Foto - Filip Šlapal.

šipka nahoru